Ejona Restaurant kerkon te zgjeroje staf Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 20:43 Post ID: 28942


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier , ndihmes kuzhinier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Brigada 8, Bllok - Harta
Lexime 505

 Ejona Restaurant kerkon te punesoje:

- ndihmes kuzhinier

-banakier turn i pare

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene korrekte ne ekzekutimin e punes dhe te kene deshiren per tu zhvilluar.

    - Te jene bashkepunues.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagesa  e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Brigada 8(perballe Sky Tower),Bllok.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 19/04/2021 17:54

Njoftimi ID: 28942