📣📢TRIANGLE TRADE OFRON PUNESIM TE MENJEHERESHEM! AGJENTE FOREX! GJUHA ANGLEZE Dhe Spanjolle ! 🇬🇧 🇬🇧 🇪🇸🇪🇸 Tirana

Oferta Pune 13/04/2021 12:38 Post ID: 28885


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Agjente Forex
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko - Harta
Lexime 1706

💥"TRIANGLE TRADE"Tashme nje kompani e konsoliduar dhe serioze ne tregun Shqiptare, hap vende  te lira pune ne pozicioni Agjente Forex ne:

🇬🇧Gjuhen Angleze.

🇪🇸Gjuhen Spanjolle.

👉🏻Kriteret e kerkuara: 

〽️Eksperience te mepareshme ne Forex apo fushata te ngjashme..

🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese.

👥Aftesi te  mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

🔋Pozitivitet, energji dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj. 

⏳Disponibilitet per te punuar full-time.

👉🏻Ofrohet:

💵Page baze mbi mesataren e tregut duke filluar nga 400 Euro/muaj.

💰Bonuse ditore, javore dhe mujore ne baze te performances individuale.

⚡Hot Leads dhe Cold Leads.

✅Trajnime te vazhdueshme dhe promovim per rritje ne karrier.

👌🏻Staf mikeprites dhe suportues gjate procesit te punes.

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune.

📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

🏄🏻Fundjava pushim.


🎯Adresa: Don Bosko, Tirane.

📲📞APLIKO TANII!!! Duke na kontaktuar ndermjet numrit te telefonit.Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 28885