­čöłKerkohen agjente telefonike ne gjuhet Anglisht ,Spanjisht ,Italisht. Tirana

Oferta Pune 14/04/2021 01:06 Post ID: 28746


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Agjente telefonike
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2522

 ­čö╣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon angjente telefonik ne fushen financiare(forex) per gjuhet ANGLISHT/SPANJISHT/ITALISHT.

­čĹëEksperienca nuk eshte e domosdoshme.

Paga baze eshte duke filluar nga 400ÔéČ plus bonuset shume te mira(ditore,javore,mujore),kushte komode dhe ambjente mikepritese.

­čôîEshte mundesi e arte e cila te mundeson te kesh te ardhura mujore pa limit nese ke deshiren te punosh.

Ju mirepresim ne ambjentet tona per interviste tek Komuna e Parisit,prane Tirana Bank,ku behet rekrutimi dhe trajnimi.

Aktualisht kerkojme operatore per adresat e meposhtme:

1.Don Bosko

2. Sheshi Wilson

3.Stadiumi Dinamo

4.21 Dhjetori 

Cv tek: [email protected] .

Afati i fundit i aplikimit: 17/04/2021 15:50

Njoftimi ID: 28746