Agjent Telefonik Italisht dhe Greqisht Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 17:47 Post ID: 28734


Pagesa 70,000 Leke
Pozicioni Agjent Telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Rruga TIsh Daija - Harta
Lexime 697

Agjente ne Gjuhen Greke dhe Italiane.
Ajo qe ne po ju ofrojme:

Punesim te perhershem
Paga konkurruese
Mundesi rritjeje profesionalisht
Ambient dinamik, motivues dhe aktiv
Paga baze + bonuse te larta
Kontrate pune sipas Kodit te Punes.
Orari: 10.00 -19.00 - Hene - Premte.
Trajnime me teori dhe praktike pa kosto per ju.

Nese keni:

Motivim te forte per te punuar ne shitje
Aftesi komunikuese ne gjuhen perkatese
Ndjenje te larte te pergjegjesise.
Orientim per Vete-Zhvillim

Nese kerkon te ardhura te larta dhe motivuese kontaktoni ne
Ose dergoni Cv tuaj ne [email protected]
Fb: Puno me ne
Insta: Punomene

Afati i fundit i aplikimit: 05/10/2021 10:47

Anetari ID: 4719

photo

Njoftimi ID: 28734