📣📢Mos E Humb Mundesine!!! Punesohu Menjehere Si Agjent Tregtare Ne Kompanin Gjermane Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 18:46 Post ID: 28648


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Agjent Tregtare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Ysberisht, Tirana, Albania - Harta
Lexime 566

📣📢Kompania Prestigjoze Gjermane  kerkon te punesoj Menjehere  Agjent Tregtare per te gjitha qytetet e Shqiperise.


👉🏻Kerkohet:

◻️Mosha 20 - 40 vjec.

〽️Me dhe pa eksperience.

🚗Te kene patente dhe makine personale.

🗣️Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

🔋Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore. 

👥Aplikantet cift perbejne avantazh.

👉🏻Ofrohet:

💸Page baze shume e mire 400 euro.

💰Bonuse shume te mira, nga me konkurrueset ne treg

👌🏻Kushte shume te mira pune.

⚡Trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre.


📍Adresa: Ysberisht, Tirane.

📲📞APLIKO TANI!! Duke na kontaktuar What's App ne numrin e telefonit!


Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 28648