💥Kerkohen Agjent Marketing Apertura Gjuha Italiane/Gjermane !!! Full-Time dhe Part-time!!! 🇮🇹 🇮🇹 🇩🇪 🇩🇪 Tirana

Oferta Pune 09/04/2021 15:11 Post ID: 28398


Pagesa 80,000 Leke
Pozicioni Agjent Marketing
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 971

📣📢Mos e humb mundesine per tu punesuar MENJEHERE si  Agjent Marketing Apertura (FTD) ne gjuhen Italiane dhe Gjermane!!


👉🏻Kerkohet: 

◻️Nivel mbi mesataren i gjuhes Gjermane ose Italiane  ne komunikim.

◻️Me dhe pa eksperienc te mepareshme.

◻️Aftesi komunikuese dhe bashkepunuese ne grup. 

◻️Ambicje dhe disipline per te fituar sa me shume te ardhura mujore. 

◻️Seriozitet dhe perpikmeri ne pune. 

👉🏻Ofrohet: 

◻️Page baze  80.000 leke (te reja) ne muaj - Gjuha Italiane.

◻️ Page baze 700 euro ne muaj- Gjuha Gjermane. 

◻️Bonuse ditore, javore dhe mujore ne baze te performances individuale.

◻️Staf mikeprites dhe suportuese gjate procesit te punes. 

◻️Trajnime periodike dhe rritje profesionale.

Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi. 

◻️Kushte komode pune dhe ambjet serioz.

◻️Fundjava pushim.


📍Adresa: Ish-Blloku, Tirane!

📲📞APLIKO TANI!!! Duke na kontaktuar ne numrin tone te telefonit.Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 28398