🔈 TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!🇮🇹 🇮🇹 Tirana

Oferta Pune 07/04/2021 18:13 Post ID: 28331


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent/e Retention,Team Leader
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1248

Kerkohen Agjent/e Retention,Team Leader me grupin e tij/saj ne  gjuhen ITALIANE.

NE KERKOJME: 🇮🇹

➡️ Seriozitet

➡️ Eksperienc te meparshme mbi 3 muaj ne forex

➡️  Njohuri shum te mire te gjuhes Italiane

➡️ Fleksibilitet

➡️  Disponibilitet Full Time 10:00-19:00

➡️E hene-e premte!

 

 NE OFROJME!! 🇮🇹

 🔸 Ambjent komod pune dhe staf motivues.

 🔸 Bonuse ( Ditor-Javor-Mujor) ne baze te rezultateve.

 🔸 Perqindje mbi loding 10-20%

 🔸Extra bonuse ditor,javor,mujor.

 🔸 Kontrat e rregullt pune

 🔸 Trajnime te paguara


📍Adresa: Rruga Elbasanit ,prane 7 xhuxhave!

🔴  Personat e interesuar te dergojne CV e tyre ne adresen e e-maili ose te kontaktojne nepermjet nr.te cel. 
Afati i fundit i aplikimit: 10/04/2021 16:46

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 28331