💥OKAZION!!!! Kompania Gjermane "HYLA" : Kerkon Te Punesoje Agjente Tregtare Tirana

Oferta Pune 07/04/2021 21:15 Post ID: 28280


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Agjent Tregtar
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Ysberisht, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1400

📣📢Kompania Prestigjoze Gjermane "HYLA" kerkon te punesoje Agjente Tregtare per te gjitha qytetet e Shqiperise.


👉🏻Kerkohet:

◻️Mosha 20 - 40 vjec.

〽️Eksperienca e mepareshme perbejne avantazh.

🚗Te kene patente dhe makine personale.

🗣️Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

🔋Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore. 

👥Aplikantet cift perbejne avantazh.

👉🏻Ofrohet:

💸Page baze shume e mire 50000 + perqindjet.

👌🏻Kushte shume te mira pune.

⚡Trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre.


📍Adresa: Ysberisht, Tirane.

📲📞APLIKO TANI!! Duke na kontaktuar What's App ne numrin e telefonit!

✅Bashkpuno me me te miret!


Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 28280