Firma Dolce & Salato kerkon te zgjeroje staf Tirana

Oferta Pune 14/03/2021 17:28 Post ID: 28067


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente shitje, punetore ne prodhim
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirana - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Kamez, Albania - Harta
Lexime 671

Firma, Dolce & Salato, e specializuar ne prodhime brumi. Kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionet e punes:

🔸️Agjente shitje, ne terren FEMER 

🔸️Punetore FEMER ne prodhim.

Kriteret e punes


-Mosha 20-30 vjece

-Me dhe Pa eksperience pune

-Te jene te shkatheta dhe pozitive

-Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet


💸Paga e kenaqshme, perfshire edhe sigurime.

📍Adresa: Kamez - Tirane. 


Afati i fundit i aplikimit: 06/04/2021 19:07

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 28067