Amsi Nails kerkon te punesoje nail artist Tirana

Oferta Pune 16/03/2021 20:57 Post ID: 28059


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Nail artist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 252

 Amsi Nails kerkon te punesoje nail artist.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me  klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga 5 Maj.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 06/06/2021 13:15

Njoftimi ID: 28059