Pizza Basic kerkon te punesoje motorrist dhe kamarier Tirana

Oferta Pune 14/03/2021 18:39 Post ID: 28048


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni KAMARIER, Motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Fresku/Linze
Adresa Fresku - Harta
Lexime 268

Pizza Basic kerkon te punesoje :

-motorrist

-kamarier 


✅Kriteret e punes:

🔸Te kene eksperience te meparshme pune 

🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jene pozitive dhe te shkathet

🔸Motorrisri te njoh shume mire qytetin e Tiranes 


🔴Pizza Basic ofron kushte te mira pune 

💵Pagesa e kenaqshme


📍Adresa : Fresk 


Afati i fundit i aplikimit: 05/04/2021 18:36

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 28048