Vend i lire pune : Estetiste dhe parukiere turn i dyte Tirana

Oferta Pune 13/03/2021 23:25 Post ID: 28021


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Estetiste,parukiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 436

 Vend i lire pune : Estetiste dhe parukiere turn i dyte

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem .

   - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Paga  e kenaqshme + perqindje + siguracione.

- 8 ore pune dhe nje dite pushimi


📍Adresa :Rruga 5 Maj.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 05/06/2021 15:35

Njoftimi ID: 28021