Furre buke Luara kerkon te zgjeroje staf Tirana

Oferta Pune 02/04/2021 14:58 Post ID: 28002


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese, furrtar/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1125

 Furre buke Luara kerkon te punesoje shitese per furre buke dhe furrtar/furrtare.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.

📍Adresa : Rruga Him Kolli,Rruga Myslym Shyri,Pazari i Ri.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 05/06/2021 16:21

Njoftimi ID: 28002