Pastaria kerkon te zgjeroje staf Tirana

Oferta Pune 13/03/2021 21:50 Post ID: 27946


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier/e, lavapjatese, sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 385

Pastaria kerkon te punesoje :

- Kuzhinier/e

-Lavapjatese

-Sanitare

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa: Rrugica e Sales.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 05/06/2021 10:41

Njoftimi ID: 27946