🗣 Mundesi e arte punesimi !!! Bashkohu dhe ti me ne . Tirana

Oferta Pune 03/04/2021 21:22 Post ID: 27943


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Agjent apertura dhe retention
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Kompleksi Halili, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2483

🗣 Mundesi e arte punesimi  !!! Bashkohu dhe ti me ne .

✅ Kerkojme agjente apertura dhe retention ne gjuhen :

-Spanjolle

💰 Pagesa : Baza duke nisur nga 500€ + bonuse ditore / javore/  progresive.

👉Disponibilitet full time 9:00am - 18:00 pm.

Kriteret e punes per kandidatet :

- Te zoteroje mire njeren nga gjuhet.

- Te kete ambicie per tu rritur profesionalisht dhe financiarisht.

📌Adresa : Kompleks Halili, prane shkolles Partizani

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne nr tone te telefonit ose ne adresen tone te emailit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 05/06/2021 20:05

Njoftimi ID: 27943