Da’So Bar Pizzeri kerkon te zgjeroje staf Tirana

Oferta Pune 14/03/2021 10:06 Post ID: 27932


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picajol,kamarier,motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania - Harta
Lexime 172

   Da’So Bar Pizzeri kerkon te punesoje:

- Picajol

- Kamarier

-Motorrist

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Kinostudio,perballe Ishp.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 05/06/2021 10:03

Njoftimi ID: 27932