Bar Chloe 2 kerkon te punesoje kamariere femer Tirana

Oferta Pune 13/03/2021 15:17 Post ID: 27893


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Zogu i zi ,Tirane - Harta
Lexime 203

  Bar Chloe 2 kerkon te punesoje kamariere

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Zogu i zi,Tirane.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 04/06/2021 15:15

Njoftimi ID: 27893