Motta Garden kerkon te punesoje banakiere femer dhe sanitare. Tirana

Oferta Pune 10/03/2021 21:47 Post ID: 27757


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni banakiere,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tregu Elektrik,Tirane - Harta
Lexime 212

Motta Garden kerkon te punesoje banakiere femer dhe sanitare.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.

- 1 dite pushim ne jave.


📍Adresa : Tregu elektrik.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 03/06/2021 13:00

Njoftimi ID: 27757