Hotel Ferrari kerkon te punesoje recepsioniste dhe menaxhere marketingu Tirana

Oferta Pune 10/03/2021 20:52 Post ID: 27729


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Recepsioniste,Menaxhere marketingu
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 674

Hotel Ferrari kerkon te punesoje:

-recepsioniste

-menaxhere marketinguâś…Kriteret e punes:


🔸Te kene eksperience ne hoteleri

🔸Te jene te sjellshme dhe te qeshura me stafin dhe klientet

🔸Te jene te shkatheta dhe pozitive


🏬Hotel Ferrari ofron kushte te mira pune.

đź’µPagesa e kenaqshme

đź“ŤAdresa: Don Bosko
Afati i fundit i aplikimit: 02/04/2021 14:20

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 27729