Piano Bar kerkon te punesoje sanitare Tirana

Oferta Pune 10/03/2021 21:40 Post ID: 27653


Pagesa 26,000 Leke
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tregu Elektrik,Tirane - Harta
Lexime 280

 Piano Bar kerkon te punesoje sanitare.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene serioze.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme + siguracione


📍Adresa :Prane shkolles se baletit , tregu elektrik.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 01/06/2021 16:27

Njoftimi ID: 27653