Rozafa Sea Food kerkon te punesoje kasiere dhe ndihmes picier. Tirana

Oferta Pune 10/03/2021 20:54 Post ID: 27625


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kasiere ,ndihmes picier.
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 411

Rozafa Sea Food kerkon te punesoje kasiere dhe ndihmes picier.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Qender,Tirane.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Njoftimi ID: 27625