Ishulli i shijes kerkon te punesoje motorrist . Tirana

Oferta Pune 10/03/2021 11:43 Post ID: 27587


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 225

Ishulli i shijes kerkon te punesoje motorrist .

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   -  Me motorrin e vet.

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.


⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme+siguracione


📍Adresa : Don Bosko,prane Market Viva.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 01/06/2021 12:23

Njoftimi ID: 27587