Bar Caffe kerkon te punesoi sanitare 4 ore ne dite Tirana

Oferta Pune 14/03/2021 09:15 Post ID: 27566


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni SANITARE
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 410

Bar Caffe kerkon te punesoi sanitare 4 ore ne diteāœ…Kriteret e punes:

-Te kene eksperienca te meparshme pune

-Te jene te gatshme te punojne me turne

-Te jene te sjellshme dhe te qeshura me klientet dhe stafin


šŸ”“Bar Caffe ofron kushte te mira pune

šŸ’µPagesa e kenaqshme

šŸ“Adresa:Rruga 5 Maj 

Afati i fundit i aplikimit: 28/03/2021 15:44

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 27566