Nest Read Drink kerkon te punesoje kamariere femer dhe motorrist Tirana

Oferta Pune 10/03/2021 16:10 Post ID: 27563


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni KAMARIERE, Motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 181

Nest Read Drink kerkon te punesoje

-kamariere femer

-motorrist me motorrin e kompanise 


Kriteret e punes:

-te kene eksperience te meparshme pune 

-te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

-te jene te shkathet dhe pozitive

-motorristi duhet te njohe shume mire qytetin e Tiranes


🔴Nest Read Drink ofron kushte te mira pune 

💵Pagesa e kenaqshme

📍Adresa:Stacioni i Trenit Afati i fundit i aplikimit: 28/03/2021 12:01

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 27563