Fabrika e letres Nikol kerkon te zgjeroje staf. Tirana

Oferta Pune 10/03/2021 17:35 Post ID: 27555


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent/menaxher shitje, mekanik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Varri i Bomit, Tirane - Harta
Lexime 633

  Fabrika e letres Nikol kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes 

- Agjent shitje ose menaxher shitje ne zonen e Tiranes.(per marketet)

- Mekanik me adrese pune ne Shkoze.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem dhe te perkushtuar ne pune.

   - Te jene pozitive .

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Varri i Bomit

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 28/01/2021 11:42

Njoftimi ID: 27555