Bar Chloe kerkon te punesoje banakier\e Tirana

Oferta Pune 09/03/2021 18:18 Post ID: 27546


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni BANAKIER OSE BANAKIERE
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 266

Bar Chloe kerkon te punesoje:

-banakier ose banakiere 


Kriteret e punes


-te kene eksperience te meparshme pune

-te jene te te sjellshem dhe te qeshur me klientet dhe stafin

-te jene te shkathet dhe pozitive 


🔴Bar Chloe ofron kushte te mira pune

💵Pagesa e kenaqshme 

📍Adresa: Rruga  21 Dhjetori,prane inxhinieris se ndertimit 


Afati i fundit i aplikimit: 27/03/2021 18:28

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 27546