Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje sanitare dhe recepsioniste Tirana

Oferta Pune 07/03/2021 20:53 Post ID: 27541


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare, Recepsioniste
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 505

Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje

-Sanitare 

-Recepsioniste (te dije gjuhen angleze)


Kriteret e punes:

-Te kene eksperienca te meparshme pune

-Te jene te gatshme te punojne me turne 

-Te jene te sjellshme dhe te qeshura me klientet dhe stafin 


🔴Bar Restorant Lulishtja 1 Maj ofron kushte te mira pune 

💵Pagesa e kenaqshme 

📍Adresa: Rruga e Elbasanit Afati i fundit i aplikimit: 27/03/2021 14:28

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 27541