Web:in Development House eshte ne kerkim te webdeveloper Tirana

Oferta Pune 26/02/2021 17:57 Post ID: 27507


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Webdeveloper
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 174

Web:in Development House eshte ne kerkim te webdeveloper

-Njohje shumë e mirë CMS Wordpress,HTML5 ,CSS ,bootstrap
- Full Time
- Njohurite dhe eksperienca ne SEO

Dergoni cv tuaj ne [email protected]
Afati i fundit i aplikimit: 10/03/2021 11:31

Njoftimi ID: 27507