Klaton bistro & coffe kerkon te punesoje Banakier/ barist Tirana

Oferta Pune 06/03/2021 17:42 Post ID: 27452


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/ barist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania - Harta
Lexime 203

Klaton bistro & coffe kerkon te punesoje


-Banakier/ barist


✅Kriteret e punes: 

🔸te kete eksperience te meparshme pune

🔸te jete i sjellshem dhe i qeshur me klientet dhe stafin 

🔸te jete i shkathet dhe pozitiv


Klaton bistro & coffe ofron:

💵Pagese e kenaqshme

📍Adresa: Prane shkolles Vasil Shanto ne rrugen kryesore perball me Universitetin Evropian te Tiranes Afati i fundit i aplikimit: 25/03/2021 17:38

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 27452