📣Punesohu Menjehere Ne Inova Recruitment!!! Kerkon Account Manager Italisht/ Gjermanisht 🇩🇪 🇮🇹 Tirana

Oferta Pune 27/03/2021 07:42 Post ID: 27403


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Account Manager
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 872

💥"Inova Recruitment" nje kompania qe ben diferencen ne telemarketing, hap vende te lira pune ne pozicionet:

◻️Account Manager - Gjuha Italiane 

◻️Account Manager - Gjuha Gjermane 

👉🏻Ofrohet:

⚡Hot Traffic cdo dite.

💸Page baze deri ne 600 euro ne muaj.

💰Bonuse ditore, javore dhe mujore ne baze te performances individuale dhe asaj ne grup.

👩🏻‍💻Ambjente shume te mira pune dhe staf mikeprites.

✅Trajnime periodike dhe rritje ne detyre,

🧩Asistence gjate procesit te punes.

🏖️Fundjava pushim.


👉🏻Kerkohet:

🇮🇹 🇩🇪 Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese ne komunikim.

〽️Eksperienca perben avantazh.

🔋Korrektese, seriozitet dhe deshire per te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj.

⏳Disponibilitet per te punuar Full-Time.📍Adresa:Stacioni i Trenit, Tirane.

📲📞APLIKOO TANIII!!! Duke telefonuar ne numrin e telefonit ose duke derguar CV ne email-in: [email protected]Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 27403