Restorant Peshku i Arte kerkon te zgjeroje staf. Tirana

Oferta Pune 25/03/2021 14:43 Post ID: 27326


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes kuzhinier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 565

Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier/e


🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Perballe Shkolles se Baletit,ngjitur me BKT.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 23/05/2021 16:10

Njoftimi ID: 27326