📣📢 Mos E Humb Mundesine!!! Kompania Impact sh.p.k Kerkon 50 Operator/e Ne Gjuhen GREKE Dhe ITALIANE 🇬🇷 🇮🇹 Tirana

Oferta Pune 10/04/2021 11:54 Post ID: 27324


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 842

📌"Kompania Impact sh.p.k" kerkon 50 operator/e  ne gjuhen Greke dhe Italiane !!!


👉🏻Ofrojme :

💸 Page baze 500 euro.

💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.

⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga agjenti.

👩🏻‍💻Ambjent i kendshem, staf i komunikueshem.

📝Kontrate te rregullt pune.

🏖️Fundjava pushim.


👉🏻Kriteret e kerkuara:

🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese.

〽️Eksperienca nuk eshte domosdoeshme.

👥Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

⏳Disponibilitet per te punuar Full-Time.


🎯Adresa: Sheshi Willson.

📲📞APLIKOO TANIII!!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit.

Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 27324