📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht Dhe Team Leader Italisht 🇬🇧 🇮🇹 Tirana

Oferta Pune 10/04/2021 13:41 Post ID: 27307


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Agjente Marketing/ Team Leader
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3339

🗣️"Panorama Call Center" hap vende te lira pune ne pozicionet:

🇮🇹 Operator/e Italisht ( Edhe pa eksperience)

🇬🇧 Operator/e Anglisht ( Me eksperience)

🇮🇹  Team Leader Italisht ( Me eksperiece )

📌Kerkohet: 

🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim.

〽️Kerkohen Sales  vetem me eksperience.

🔋Energji, pozitivitet dhe deshire te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj!

📌Ofrohet:

💸Page baze 500- 600 Euro ne muaj.

💰Bonuse shume te larta ne baze te performances individuale.

⏳Ofrojme mundesi punesimi Full-Time.

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe staf mikeprites. 

📝Kontrate te rregullt pune ne baze te legjislacionit Shqiptar.

🏖️Fundjava pushim.


📍Adresa: Rruga Themistokli Germenji, Kompleksi Ambasador 1,Tirane.


📞📲APLIKO TANI!!!! Duke telefonuar ne numrin e vendosur.

   Ju Mirepresim!


Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 27307