Next Lounge Bar kerkon te punesoje kamariere Tirana

Oferta Pune 04/03/2021 10:22 Post ID: 27284


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Lluke Kacaj, Tirana, Albania - Harta
Lexime 211

 Next Lounge Bar kerkon te punesoje  kamariere (mundesisht  femer)

🔹 Kriteret e punes per kandidatet : 

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga e Dibres,pas spitalit Amerikan.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 23/05/2021 10:29

Njoftimi ID: 27284