Dini Gjermanisht,Italisht apo Spanjisht ? Rroga mujore duke filluar nga 600 euro Tirana

Oferta Pune 03/03/2021 05:46 Post ID: 27278


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Operator
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania - Harta
Lexime 804

Kerkohen Opertator/e ne gjuhet Gjermanisht,Italisht,Spanjisht.

Paga baze mbi 600 euro
Bonuse ditore, javore dhe mujore
Disponibilitet full time
Ambjent profesional dhe dinamik
Fundjava pushim

Afati i fundit i aplikimit: 02/03/2021 10:45

Anetari ID: 5493

photo

Njoftimi ID: 27278