Pattiserie Francaise kerkon te punesoje shitese Tirana

Oferta Pune 07/03/2021 16:50 Post ID: 27245


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 682

 Pattiserie Francaise kerkon te punesoje shitese.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne vetem ne turnin e mbasdites ne orarin 15:00 - 19:30.

    - Te dije gjuhen angleze.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📌Adresa : Bllok

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Njoftimi ID: 27245