🌹 LA VIE EN ROSE Kerkon Te Punesoje Masazhatore / Estetiste Tirana

Oferta Pune 03/03/2021 13:04 Post ID: 27223


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Masazhatore/Estetiste
Arsimi Profesionale
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 314

🗣️"LA VIE EN ROSE" Hap vende te lira pune ne pozicionet:

👩🏼Masazhatore 

👱🏼‍♀️Estetiste


👉🏻Kerkohet: 

◻️Eksperience e mepareshme pune ne pozicionin perkates.

◻️Mosha 20-30 vjece.

◻️Korrektese dhe seriozitet ne pune. 


👉🏻Ofrohet: 

◻️Page baze:

 -Masazhatore - duke filluar nga 35000 leke te reja.

 -Estetiste - duke filluar nga 40000 leke te reja.

◻️Kushte shume te mira pune.

◻️Staf mikeprites dhe suportuese gjate procesit te punes. 


📍Adresa: Bllok, mbrapa LSI, Tirane.

📲📞Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit. Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 27223