Tagoro Caffe Bar kerkon te punesoje banakiere Tirana

Oferta Pune 03/03/2021 13:54 Post ID: 27213


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 175

   Tagoro Caffe Bar kerkon te punesoje banakiere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

    - Mosha 25-40 vjece.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme. 35.000 + bonuse


📍Adresa : Rruga e Kavajes,prane Neranxit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 22/05/2021 19:49

Njoftimi ID: 27213