Da’So Bar Pizzeri kerkon te punesoje kamarier dhe picier Tirana

Oferta Pune 28/02/2021 14:41 Post ID: 27110


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier,picier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania - Harta
Lexime 346

  Da’So Bar Pizzeri kerkon te punesoje kamarier dhe picier.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Kinostudio,perballe Ishp.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 19/05/2021 14:39

Njoftimi ID: 27110