Dens Bar Kerkon banakier/e dhe sanitare Tirana

Oferta Pune 20/03/2021 16:38 Post ID: 27056


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania - Harta
Lexime 702

 Kerkohet banakier/e dhe sanitare.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Bulevardi Zogu i Pare

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 18/05/2021 17:06

Njoftimi ID: 27056