🗣️Bar Milano Kerkon Te Punesoje Dy Kamariere ( Vajza) Durres

Oferta Pune 05/03/2021 16:19 Post ID: 27051


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga Vath Turja, Durres, Albania - Harta
Lexime 333

⚡"Bar Milano"  Hap dy vende te lira pune ne pozicionin Kamariere.


👉🏻Kerkohet: 

◻️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.

◻️Deshire dhe vullnet per te punuar. 

◻️Seriozitet dhe korrektes ne pune. 

◻️Disponibilitet per te punuar Full-Time. 


👉🏻Ofrohet:

◻️Page baze 30.000 leke ne muaj. 

◻️Ambjente shume komode pune. 

◻️Suport dhe mbeshtetje gjate procesit te punes. 

◻️Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.


🎯Adresa: Rruga Vath Turja, Durres. 

☎️Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 27051