New City Bar Kafe kerkon te punesoje banakiere. Tirana

Oferta Pune 27/02/2021 15:40 Post ID: 27045


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir,Tirane - Harta
Lexime 221

New City Bar Kafe kerkon te punesoje banakiere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.(preferohet afer zones)

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune ,ambjent familjar.

  💵 Pagese e kenaqshme.

- 1 dite ne jave pushim.


📍Adresa : Astir,pas Artistit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 18/05/2021 15:38

Njoftimi ID: 27045