EDEL Company shpall dy vende te lira pune. Tirana

Oferta Pune 03/03/2021 10:35 Post ID: 27008


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Menaxher Shitjesh,shperndares poste
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 700

🔗EDEL Company (kompani para-farmaceotike) shpall dy vende te lira pune:

1.  Menaxher/e shitjesh.

2. Shperndares poste me motorr per Tiranen.

👉  Vendi i lire pune  per menaxher shitjesh .

Aplikanti duhet te kete eksperience ne shitjet ne marketing, inbound dhe autbound.

Te dije te organizoje punen ne grup dhe te jete i afte per te marre pergjegjesi si Team Leader. Preferohen kandidate qe flasin nje gjuhe te huaj. 

👉 Pozicioni i postierit me motor. Kandidati duhet te kete te tijin edhe mjetin e transportit dhe te kete eksperience ne pune te merparshme.

📲Te interesuarit te kontaktojne ne nr tone te telefonit.

Ju mirepresim.

Anetari ID: 7819

photo

Njoftimi ID: 27008