📣📢Kompania Impact Kerkon 50 Operator/e Ne Gjuhen Gjermane 🇩🇪 Tirana

Oferta Pune 12/04/2021 16:45 Post ID: 26777


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 677

📌"Kompania Impact" kerkon 50 operator/e  ne gjuhen:

🇩🇪 Gjermanisht 


👉🏻Ofrojme :

💸 Page baze 500 euro.

💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.

⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga agjenti.

👩🏻‍💻Ambjent i kendshem, staf i komunikueshem.

📝Kontrate te rregullt pune.

🏖️Fundjava pushim.


👉🏻Kriteret e kerkuara:

🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane.

〽️Eksperience mbi 3 muaj ne kete fushe.

👥Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

⏳Disponibilitet per te punuar Full-Time.


🎯Adresa: Sheshi Willson.

📲📞APLIKOO TANIII!!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit.Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 26777