📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane , Spanjolle , Angleze 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸 🇬🇧 🇬🇧 Tirana

Oferta Pune 14/04/2021 20:22 Post ID: 26500


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Closer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2940

🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience  Ne Gjuhet:

◻️ Angleze - Page Baze 400 Euro & 100- 150 FTD

◻️ Gjermane dhe Spanjolle - 600 Euro & 50-150 FTD

👉🏻Kriteret:

🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim.

〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.

👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.

🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore

⏳Disponibilitet per te punuar full time 10:00 - 19:00


👉🏻Ofrohet:

💸Ofrohet page 600 Euro ne muaj.

💰Bonuse  50-150 Euro per cdo FTD.

📝Kontrate e rregullt pune. 

👩🏻‍💻Ambjente pune komode dhe staf suportues gjate procesit te punes.

🏖️Fundjava pushim.


📍Adresa: Komuna e Parisit, Tirane.

☎️Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne whatsapp.
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 26500