📣Kerkohen Agjente dhe Broker ne gjuhen 🇮🇹, 🇩🇪 Tirana

Oferta Pune 10/03/2021 23:46 Post ID: 26469


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Agjente Forex dhe Broker
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 417

📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex dhe Broker ne gjuhet :

🇩🇪- Gjermane

🇮🇹- Italiane

👉Kriteret per Agjente Forex dhe Broker:

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 

🗣Person energjik dhe ambicioz.

〽️ Minimumi 3 muaj experience ne kete fushate ose Call Center 

📚 Niveli i gjuhes B2.

⏰ Orari vetem Full- Time nga ora 10:00- 19:00

👉Ofrohet:

💰 Page baze duke filluar nga 500 euro 💶 +bonuse nder me te lartat ne treg.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.


📍Adresa: Tirane

Afati i fundit i aplikimit: 10/03/2021 13:52

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 26469