📣Kompania EE INVESTING Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Gjermanisht/Spanisht 🇩🇪 🇪🇸 Tirana

Oferta Pune 16/03/2021 05:29 Post ID: 26452


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Agjente Marketing
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 653

🗣️Kompania EE INVESTING ofron mundesi punesimi te menjehereshem:

🇩🇪 Ne gjuhen Gjermane :

◽Junior- 300 Euro

◽Closer- 600 Euro 

◽Retention - 1000 Euro

◽Team Leader - 1000 Euro

 

🇪🇸 Ne gjuhen Spanjolle:

Closer ( Vetem me eksperience pune minimalisht 6 muaj Forex)

✔️Japim prioritet personave qe sjellin grupe te formuara paraprakisht.


👉🏻Kerkohet:

1. Te zoteroj mire gjuhen Gjermane.

2. Me/pa eksperience.

3. Disponibilitet per te punuar Full-Time 

4. Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj.

5. Aftesi per te punuar ne grup.

👉🏻Ofrohet:

1. Page baze dhe bonuse shume te larta ne baze te performances.

2. Ambjent pune komod dhe staf mikeprites.

3. Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

4. Fundjava pushim.


📍Adresa: Ish Stacioni i Trenit, Tirane.

📞📲APLIKO TANII!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit ose ne: [email protected]Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 26452