📣Kerkohen Agjente Forex ne gjuhet 🇬🇧, 🇩🇪 Tirana

Oferta Pune 10/03/2021 23:52 Post ID: 26335


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Agjente Forex
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1180

📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex ne gjuhet :

🇩🇪- Gjermanishte

🇬🇧- Anglishte 

👉Kriteret per Agjente Forex:

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 

🗣Person energjik dhe ambicioz.

〽️ Minimumi 6 muaj experience ne kete fushate ose Call Center 

📚 Niveli i gjuhes B2.

⏰ Orari vetem Full- Time nga ora 10:00- 19:00

👉Ofrohet:

💰 Page baze duke filluar nga 500 euro 💶 +bonuse nder me te lartat ne treg.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.

📍Adresa: Tirane, Myslym ShyriAfati i fundit i aplikimit: 10/03/2021 18:42

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 26335