Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje Kuzhinier, Kamarier Restoranti, Ndihmes kamarier ne bar dhe restorant dhe banakier Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 19:44 Post ID: 26140


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier restoranti,,kuzhinier Ndihmes kamarier ne bar dhe restorant,banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender,Tirane - Harta
Lexime 1716

Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje:

- Ndihmes kamarier ne bar dhe restorant 

Kuzhinier me eksperience

Kamarier Restoranti

-Banakier

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Gjuhet e huaja prioritet.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Qender,Tirane.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose mund te dergoni CV ne adresen e emailit : [email protected]

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 08/04/2021 17:38

Njoftimi ID: 26140