🔈 Omega Solutions Group kerkon angjente telefonik ne fushen financiare(forex) Tirana

Oferta Pune 03/03/2021 18:39 Post ID: 25987


Pagesa 350 Euro
Pozicioni Operatore
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Tirane, Albania - Harta
Lexime 1230

Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon angjente telefonik ne fushen financiare(forex) per gjuhet: 

-Anglisht

-Spanjisht

-Italisht

🔴Eksperienca nuk eshte e domosdoshme.

💵 Paga baze eshte duke filluar nga 350€ plus bonuset shume te mira(ditore,javore,mujore)

✅ Kushte komode dhe ambjente mikepritese. Eshte mundesi e arte e cila te mundeson te kesh te ardhura mujore pa limit nese ke deshiren te punosh.

🔗Ju mirepresim ne ambjentet tona per interviste tek Komuna e Parisit,prane Tirana Bank,ku behet rekrutimi dhe trajnimi

-Aktualisht kerkojme operatore per adresat e meposhtme:

1.Komuna e Parisit (Anglisht,Italisht)

2.Prane Stacionit te trenit (Spanjisht)

3.Astir (Anglisht)

Te interesuarit te dergojne CV  ne e-mail: [email protected]
Afati i fundit i aplikimit: 03/03/2021 01:27

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 25987